Zima nie musi być zimna.


Dom to miejsce, do którego wszyscy chętnie wracamy. Szczególnie w jesienne, szare dni, albo zimą podczas zawieruchy i mrozu marzymy o cieple kominka i odpoczynku w wygodnym fotelu. Jeśli jednak nasz dom ma uszkodzony dach, życie w nim może być koszmarem. Chłód, wilgoć i grzyb na ścianach, rachunki za ogrzewania rujnujące nasz budżet to perspektywa nie tylko ponura, ale nawet groźna dla naszego zdrowia.
W tej sytuacji decyzja o remoncie domu podjęta musi być jak najszybciej.

Renowacja dachu to sposób na tańszy i szybszy remont, niż wymiana dachu na nowy. Naprawa pokrycia dachowego może wymagać nielicznych, prostych zabiegów, których skutkiem będzie usunięcie wszystkich uszkodzeń wpływających na szczelność dachu. Wykonana przy tym hydroizolacja skutecznie ochroni dom przed wodą z opadów – wilgoć to największy wróg budynków.
Ekipa dekarzy zadba o wygląd połaci dachowych – oczyści je, odświeży kolor. Stare, zepsute rynny zostaną wymienione na nowe – dzięki temu zabezpieczona przed wodą elewacja budynku będzie dobrze nam służyć i pięknie wyglądać przez następne lata.
Renowacja dachu obejmuje kominy i otwory wentylacyjne, obróbki blacharskie, elementu drewniane zewnętrzne i od strony strychu, okna, łapacze śniegu.
Czas po renowacji dachu to początek naprawdę ciepłych dni w naszym domu.

Zobacz także jak powinna wyglądać naprawa dachu z papy wykonywana przez profesjonalistów.